Witajcie!
Dziś podam Wam sałatkę grecką
Jedna z moich ulubionych sałatek, zwłaszcza jesienią
Do tego lampka czerwonego wina. . .
:)
Składniki:
* ser feta kostka
* czerwona cebula
* zielone oliwki
* czarne oliwki
* pomidor
* olej lniany
* zioła prowansalskie
* pieprz
Przygotowanie:
1. Pokroić ser w kostkę.
2. Pokroić cebulę w księżyce, rozdzielić.
3. Pokroić pomidora na ćwiartki.
4. Wszystko połączyć, dodać oliwki oraz olej. Przyprawić ziołami prowansalskimi i pieprzem.
5. Całość delikatnie wymieszać.
Smacznego! :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz