Witajcie Kochani!
Dzisiaj witamy astronomiczną jesień.
U mnie za oknem świeci słonko, jest przyjemnie i ciepło.
To wymarzony dzień na przywitanie jesieni :)
Bardzo lubię tą porę roku.
Mimo chłodu i krótszych dni, na przekór może przyrodzie,
budzę się do życia, chcę coś ciekawego robić,
wszystko działa na mnie twórczo.
Mam czas na refleksję i odpoczynek.
Kasztany, kasztany. . .
Teraz przejdę do tematu związanego z jesiennymi chłodnymi dniami, bo takie też się zdarzają ;)
Obiecana porada dla mojej przyjaciółki z internetu. . .
Madziulka zachorowała na anginę i chciałaby szybko powrócić do zdrowia.
To wobec tego, Kochana dla Ciebie na teraz
a dla Was profilaktycznie do stosowania.
MIKSTURA WSPOMAGAJĄCA UKŁAD ODPORNOŚCIOWY
Dla Madziulki na zdrowie :*
Składniki:
*sok z 6 cytryn
*główka czosnku
*dwie łyżeczki imbiru w proszku
*2 łyżki miodu (np. lipowego)
*700 ml soku z ananasa
*1/4 łyżeczki pieprzu Cayenne
Jak to zrobić i stosować?
1. Zblenduj wszystkie składniki i przelej do słoika.
2. Wypijaj 2/3 szklanki 4 razy
dziennie, do ustąpienia objawów grypy czy przeziębienia.
. . . i oby wyszło to Wam na zdrowie! ;)


mnie raczej nie wyjdzie...w miksturze jest fofnek...a fofnek toleruję tylko w żurku i kiszonych ogórasach...
OdpowiedzUsuńA cebula jak na Ciebie wpływa? ;) Myślę, że nawet bez czosnku czy cebuli, to i tak pozostałe składniki bardzo korzystnie wpłyną na Twój organizm :)
Usuńcebula może być...właściwie to ja rzadko choruję...tylko często się przeziębiam...no i te chroniczne zatoki z którymi się męczę od ponad 20 lat...
OdpowiedzUsuńLink już przesłany na priv facebookowy ;) :*
OdpowiedzUsuńthnx <3 :*
OdpowiedzUsuń