niedziela, 22 września 2013

Mikstura wspomagająca układ odpornościowy

Witajcie Kochani!


Dzisiaj witamy astronomiczną jesień.

U mnie za oknem świeci słonko, jest przyjemnie i ciepło.

To wymarzony dzień na przywitanie jesieni :)

Bardzo lubię tą porę roku.

Mimo chłodu i krótszych dni, na przekór może przyrodzie,

budzę się do życia, chcę coś ciekawego robić,

 wszystko działa na mnie twórczo.

Mam czas na refleksję i odpoczynek.


Kasztany, kasztany. . .



Teraz przejdę do tematu związanego z jesiennymi chłodnymi dniami, bo takie też się zdarzają ;)

Obiecana porada dla mojej przyjaciółki z internetu. . .

Madziulka zachorowała na anginę i chciałaby szybko powrócić do zdrowia.

To wobec tego, Kochana dla Ciebie na teraz

a dla Was profilaktycznie do stosowania.




MIKSTURA WSPOMAGAJĄCA UKŁAD ODPORNOŚCIOWY


Dla Madziulki na zdrowie :*


Składniki:
*sok z 6 cytryn

*główka czosnku

*dwie łyżeczki imbiru w proszku

*2 łyżki miodu (np. lipowego)

*700 ml soku z ananasa

*1/4 łyżeczki pieprzu Cayenne



Jak to zrobić i stosować?
1. Zblenduj wszystkie składniki i przelej do słoika.
 
2. Wypijaj 2/3 szklanki 4 razy dziennie, do ustąpienia objawów grypy czy przeziębienia.




. . . i oby wyszło to Wam na zdrowie! ;)


5 komentarzy:

  1. mnie raczej nie wyjdzie...w miksturze jest fofnek...a fofnek toleruję tylko w żurku i kiszonych ogórasach...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. A cebula jak na Ciebie wpływa? ;) Myślę, że nawet bez czosnku czy cebuli, to i tak pozostałe składniki bardzo korzystnie wpłyną na Twój organizm :)

      Usuń
  2. cebula może być...właściwie to ja rzadko choruję...tylko często się przeziębiam...no i te chroniczne zatoki z którymi się męczę od ponad 20 lat...

    OdpowiedzUsuń
  3. Link już przesłany na priv facebookowy ;) :*

    OdpowiedzUsuń