Witajcie :)
Ciekawa jestem jak wygląda u Was menu wieczorową porą.
Ze zdrowotnego punktu widzenia, kolacja powinna być w miarę lekka i zarazem syta.
U mnie najczęściej na talerzu znajdują się produkty białkowe i warzywne.
Moim zdaniem powinno się jeść kolację, ponieważ organizm musi mieć energię, by zregenerować się przed
następnym dniem.
Natomiast głód nie sprzyja niczemu dobremu, nawet nie chudniemy zdrowo.
Stany katabolizmu bowiem są przyczyną efektu jojo.
Najzdrowszy posiłek po treningu ;)
Składniki:
* biały ser twarogowy (chudy)
* pomidor 1/2
* oliwki 4szt
* brokuły
* bazylia
* oregano
* sól morska
* pieprz
* chili
Smacznego :)
zazwyczaj kolacji nie jadam...a jeśli już to przed 20... nie umiem zasnąć z pełnym żołądkiem...
OdpowiedzUsuńKolację w sumie powinno się jeść, nawet niewielką :) Ja ostatni posiłek jadam między 19-19.30
Usuńwiem...i pory posiłków powinny być stałe...
OdpowiedzUsuńTak jest najzdrowiej dla organizmu :)
Usuń