niedziela, 15 września 2013

Mrówkowiec

Witajcie Kochani!

Dziś mam dla Was mój wypiek, który nazywa się "Mrówkowiec". 

Do kawy jak znalazł, zwłaszcza o tej porze roku :)



Jeszcze w piekarniku. . .





Przepis na Mrówkowca

Składniki:
* kostka margaryny Kasia 1szt

jajka 6szt

* cukier 1,5 szkl

* mąka tortowa 2 szkl

* mak 3/4 szkl

* proszek do pieczenia 1 łyżeczka

* olejek migdałowy 1/2 


Przygotowanie:
1. Utrzyj margarynę Kasię z cukrem.

2. Dodawaj stopniowo po jednym jajku oraz mąkę, a na koniec dodaj proszek do pieczenia.

3. Następnie dodaj olejek migdałowy i mak.

4. Piecz w temp. 180st (dół piekarnika) przez 55-60minut.


Rady:

* Piekarnik włącz na 110st,, a po włożeniu babki podnieś temperaturę do 180st.

* Po upieczeniu, zostaw babkę w piekarniku na 10-15min.




Polewa

Składniki:                                                                         Przygotowanie:
* margaryna zwykła 1/4 kostki                                    1. Wodę z cukrem podgrzej i zestaw z                                                                                                                                           palnika.                                                                                            
* woda 3 łyżki                                                             2. Dodaj kakao i podgrzej, znów zestaw z                                                                                                                                       palnika.

* cukier 3 łyżki                                                            3. Margarynę pokrój w paski, dodaj, ale                                                                                                                                         poza palnikiem.

* kakao gorzkie 3 łyżki                                                4. Na końcu wszystko lekko podgrzej.


Rada:

* Polewę nakładaj na ostygniętą babkę



Mrówkowiec




Smacznego ;)

5 komentarzy:

  1. Ja pieke zmodyfikowaną wersje,tj.bez maku, zamiast olejku migdalowego daję pomaranczowy lub cytrynowy i pyszna babka gotowa, odpowiednio pomaranczowa lub cytrynowa:-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To tylko inny smak a podobnie się piecze takie babki :) A cytrynową też piekłam, z sokiem z cytryn. Wyszła smaczna, taka kwaskowa ;)

      Usuń
  2. Upiekłam...w okrągłej formie...cudnie wyrosła....podczas konsumpcji słyszałam tylko pomrukiwanie....chyba z zadowolenia :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Upiekłam...w okrągłej formie...cudnie wyrosła....podczas konsumpcji słyszałam tylko pomrukiwanie....chyba z zadowolenia :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Super pomysł z okrągłą formą :) Cieszę się, że przepis się przydał :) Pozdrawiam cieplutko!

      Usuń