Witajcie Kochani!
Dziś mam dla Was mój wypiek, który nazywa się "Mrówkowiec".
Do kawy jak znalazł, zwłaszcza o tej porze roku :)
Jeszcze w piekarniku. . .
Przepis na Mrówkowca
Składniki:
* kostka margaryny Kasia 1szt
* jajka 6szt
* cukier 1,5 szkl
* mąka tortowa 2 szkl
* mak 3/4 szkl
* proszek do pieczenia 1 łyżeczka
* olejek migdałowy 1/2
Przygotowanie:
1. Utrzyj margarynę Kasię z cukrem.
2. Dodawaj stopniowo po jednym jajku oraz mąkę, a na koniec dodaj proszek do pieczenia.
3. Następnie dodaj olejek migdałowy i mak.
4. Piecz w temp. 180st (dół piekarnika) przez 55-60minut.
Rady:
* Piekarnik włącz na 110st,, a po włożeniu babki podnieś temperaturę do 180st.
* Po upieczeniu, zostaw babkę w piekarniku na 10-15min.
Polewa
Składniki: Przygotowanie:
* margaryna zwykła 1/4 kostki 1. Wodę z cukrem podgrzej i zestaw z palnika.
* woda 3 łyżki 2. Dodaj kakao i podgrzej, znów zestaw z palnika.
* cukier 3 łyżki 3. Margarynę pokrój w paski, dodaj, ale poza palnikiem.
* kakao gorzkie 3 łyżki 4. Na końcu wszystko lekko podgrzej.
Rada:
* Polewę nakładaj na ostygniętą babkę
Mrówkowiec
Smacznego ;)
Ja pieke zmodyfikowaną wersje,tj.bez maku, zamiast olejku migdalowego daję pomaranczowy lub cytrynowy i pyszna babka gotowa, odpowiednio pomaranczowa lub cytrynowa:-)
OdpowiedzUsuńTo tylko inny smak a podobnie się piecze takie babki :) A cytrynową też piekłam, z sokiem z cytryn. Wyszła smaczna, taka kwaskowa ;)
UsuńUpiekłam...w okrągłej formie...cudnie wyrosła....podczas konsumpcji słyszałam tylko pomrukiwanie....chyba z zadowolenia :D
OdpowiedzUsuńUpiekłam...w okrągłej formie...cudnie wyrosła....podczas konsumpcji słyszałam tylko pomrukiwanie....chyba z zadowolenia :D
OdpowiedzUsuńSuper pomysł z okrągłą formą :) Cieszę się, że przepis się przydał :) Pozdrawiam cieplutko!
Usuń